Salı, Aralık 19, 2006

Nokia yeni yıl partisi/Nokia New Year's Eve


5 şehir, 1 parti. Nokia 20007'yi tıpkı Live 8'te yapıldığı gibi dünyanın farklı şehirlerinde gerçekleştirilecek aynı organizasyonla kutlayacak.Parti başlangıcından bitişine kadar sırasıyla bu şehirler ve şehirlerde performanslarını sergileyecek olanlar Hong Kong(Atomic Kitten, Hacken Lee ve misafir sanatçılar), Mumbai(Nelly Furtado), Berlin(Scissor Sisters ve misafir sanatçılar), Rio(Black Eyed Peas, Sergio Mendes, John Legend ve misafir sanatçılar) ve New York(Rihanna, Ludacris, KT Tunstall ve misafir sanatçılar) olacak. Marka kültürü için çok doğru bir hareket. Tebrikler Nokia!
(Eğlence hayatıyla dillere destan İstanbul'un halen böyle aktiviteler içinde yer almaması gerçekten canımı çok sıkıyor!)

5 cities, 1 party. Nokia celebrates 2007 with a one big party in 5 cities around the world, just like Live 8. Party cities -from the beginning to the end- and contributors goes like this: Hong Kong(Atomic Kitten, Hacken Lee and guests), Mumbai(Nelly Furtado), Berlin(Scissor Sisters and guests), Rio(Black Eyed Peas, Sergio Mendes, John Legend and guests) and New York(Rihanna, Ludacris, KT Tunstall and guests). Very good move for brand culture, congratulations to Nokia.
(By the way, İstanbul, which became very popular by the night life, doesn't exists in this organization and this really pisses me off!)

Hiç yorum yok: